Od kilku już lat świetnie układa nam się współpraca z członkami Rotaractu z Olsztyna. Ci młodzi ludzie okazują ogromne zainteresowanie naszym dzieciom, organizują przy tym wspaniałe imprezy dostarczające wiele przeżyć, doświadczeń, wrażeń. W roku szkolnym 2004/2005 dzięki zaangażowaniu Rotaractu dzieciaki z naszego domu miały niezłą zabawę.


„Strusiolandia”

„Małpi Gaj” w Olsztynie

Mecz piłki siatkowej,
gdzie grał AZS Olsztyn - nasze pociechy przywiozły piłkę siatkową z autografami całej drużyny


Naterki


W roku szk. 2005/2006 nasi podopieczni skorzystali z wyjazdu do:
Naterek - gdzie mogli nabyć umiejętności gry w golfa i wziąć udział w Mini Turnieju Golfa, skąd przywieźli wiele nagród i pucharów. Niestety nie mamy zdjęć :( . Była to wspaniała zabawa nie tylko dla naszych pociech, ale też dla wychowawców. Wszystko to dzięki przyjaciołom z Rotaractu.

Bal karnawałowy w Miłakowie.
Dzieci mogły popisać się swiomi zdolnościami wokalnymi, gdyż odbył się tam konkurs KARAOKE. Oprócz tego podziwiać mogliśmy pokaz sztucznych ogni, połączony z kuligiem i poczęstunkiem.


Pomoce plastyczne

Rotaract zaopatruje nas w pomoce plastyczne, które wykorzystujemy do wykonywania kart Bożonarodzeniowych i Wielkanocnych. Karty te są sprzedawane na licytacji przez członków Rotaraktu.
Składamy Wielkie Dzięki za wszystko!!!

Szkoła Tańca

22 marca 2009r., Rotaract Olsztyn, który współpracuje z nami od lat, zorganizował kolejną wycieczke dla naszych podopiecznych. Tym razem grupa młodzieży uczestniczyła w zajęciach warsztatowych tańca nowoczesnego w Centrum Tańca Wasilewski-Felska w Olsztynie. Oprócz warsztatów prowadzonych przez Pana Przemka, były konkursy, słodki poczęstunek, jednym słowem dobra zabawa. Serdecznie dziękujemy za miłą atmosferę i wspólną zabawę.